SCR15APM
Cena 4938 EUR (Bez PVN)
APM sērija – jaunākie energoefektīvie skrūves kompresori ar IE4 pastāvīgo magnētu motoru, eļļas dzesēšanu, tiešo piedziņu 1:1 un palielinātu dzesētāju. Klusa darbība, plašs darba ātrumu diapazons, aprīkoti ar jaunāko augstas izšķirtspējas skārienekrāna kontrolieri.
Parametri
| Tips: | skrūves kompresors |
| Eļļošana: | eļļa |
| Piedziņa: | tiešā |
| Vadība: | frekvenču pārveidotājs |
| Motora efekt.: | IE4 |
| Jauda: | 11 kW (IP65) |
| Max spiediens: | 10 bar |
| Min spiediens: | 4 bar |
| FAD (max): | 90 Nm³/h, 1500 l/min |
| FAD (min): | 45 Nm³/h, 750 l/min |
| Izvads: | 3/4″ |
| Trokšņa līmenis: | 65±3 dB(A) |
| Garums: | 900 mm |
| Platums: | 800 mm |
| Augstums: | 1053 mm |
| Svars: | 270 kg |
Mainīgā ātruma vadība
SCR-APM sērijas kompresori ir aprīkoti ar moderniem INOVANCE frekvenču pārveidotājiem. Šī progresīvā vadības sistēma ievērojami samazina dīkstāves laiku un ļauj ietaupīt līdz pat vairākām desmitiem procentu enerģijas. Papildu izmaksu samazinājumu iespējams panākt, ātri pielāgojot izplūdes spiedienu un vadības spiediena diapazonu.
Elektroniskais kontrolieris IT7000
Lai gan SCR-APM skrūvju kompresori ir mazākā produktu līnija SCR programmā, tie aprīkoti ar modernu elektronisko kontrolieri IT7000. Ierīcei ir intuitīva vadība caur 7 collu krāsu skārienekrānu un tā piedāvā plašu noderīgu funkciju klāstu kompresora stāvokļa, darba un apkalpošanas parametru, kā arī būtisko trauksmju uzraudzībai.
Darbības stāvokļa indikācija
SCR-APM sērijas kompresori aprīkoti ar viedu darba stāvokļa indikatoru ar stilīgu priekšējā paneļa apgaismojumu. Šis praktiskais risinājums ļauj lietotājiem uzreiz redzēt, vai kompresors strādā slodzē un ražo saspiestu gaisu, vai arī tas ir apstādināts / darbojas bez slodzes režīmā.
Nav transmisijas zudumu
Pateicoties tiešajam savienojumam starp kompresora bloku un elektromotoru, SCR-APM darbojas bez enerģijas zudumiem transmisijā. Atšķirībā no kompresoriem ar siksnas piedziņu, reduktoriem vai elastīgām sajūgām, šī konstrukcija neprasa nekādu apkopi.
Augstas efektivitātes IE4 motori
SCR-APM izmanto ar eļļu dzesētus motorus ar pastāvīgajiem magnētiem, kas nodrošina izcilu efektivitāti, pārsniedzot IE4 klases prasības saskaņā ar IEC EN 60034 standartu.
Zema ātruma kompresora bloks
Augstas precizitātes, ar eļļu eļļots, pašu ražots kompresora bloks ar modernu rotora profilu un zemu rotācijas ātrumu nodrošina lielu saspiestā gaisa apjomu ar lielisku efektivitāti, īpaši salīdzinot ar virzuļu kompresoriem.











