SCR15APM
Kaina 4938 EUR (Be PVM)
APM serija – naujausi energiją taupantys sraigtiniai kompresoriai su IE4 nuolatinės srovės magnetiniu varikliu, alyvos aušinimu, tiesiogine pavara 1:1 ir padidintu aušintuvu. Tylus darbas, platus darbo greičių diapazonas, įrengti naujausia aukštos raiškos jutiklinio ekrano valdikliu.
Parametrai
| Tipas: | sraigtinis kompresorius |
| Tepimas: | alyva |
| Pavara: | tiesioginė |
| Valdymas: | kintamas greitis |
| Var. efekt.: | IE4 |
| Galia: | 11 kW (IP65) |
| Max slėgis: | 10 bar |
| Min slėgis: | 4 bar |
| FAD (max): | 90 Nm³/h, 1500 l/min |
| FAD (min): | 45 Nm³/h, 750 l/min |
| Išėjimas: | 3/4″ |
| Triukšmo lyg.: | 65±3 dB(A) |
| Ilgis: | 900 mm |
| Plotis: | 800 mm |
| Aukštis: | 1053 mm |
| Svoris: | 270 kg |
Atsisiųsti kataloga

Kintamo greičio valdymas
SCR-APM serijos kompresoriai aprūpinti moderniais INOVANCE dažnio keitikliais. Ši pažangi valdymo sistema žymiai sumažina tuščios eigos laiką ir leidžia sutaupyti iki kelių dešimčių procentų energijos. Papildomas sąnaudų mažinimas pasiekiamas greitai sureguliuojant išėjimo slėgį ir valdymo slėgio diapazoną.
Elektroninis valdiklis IT7000
Nors SCR-APM sraigtiniai kompresoriai yra mažiausia SCR programos produktų linija, jie aprūpinti moderniu elektroniniu valdikliu IT7000. Įrenginys turi intuityvų valdymą per 7 colių spalvotą jutiklinį ekraną ir siūlo platų naudingų funkcijų rinkinį kompresoriaus būsenai, darbo ir aptarnavimo parametrams bei pagrindiniams aliarmams stebėti.
Darbo būsenos indikacija
SCR-APM serijos kompresoriai turi išmanų darbo būsenos indikatorių su stilingu priekinio skydelio apšvietimu. Šis praktiškas sprendimas leidžia vartotojui iš karto matyti, ar kompresorius dirba apkrovoje ir gamina suspaustą orą, ar jis sustabdytas / dirba be apkrovos.
Nėra perdavimo nuostolių
Dėl tiesioginio kompresoriaus bloko ir elektros variklio sujungimo, SCR-APM dirba be energijos nuostolių transmisijoje. Skirtingai nuo kompresorių su diržine pavara, reduktoriais ar lanksčiomis movomis, ši konstrukcija taip pat nereikalauja jokios priežiūros.
Didelio efektyvumo IE4 varikliai
SCR-APM serijoje naudojami alyva aušinami varikliai su nuolatiniais magnetais, kurie užtikrina išskirtinį efektyvumą, viršijantį IE4 klasės reikalavimus pagal IEC EN 60034 standartą.
Lėtaeigis kompresoriaus blokas
Aukštos kokybės, alyva tepamas, įmonėje gaminamas kompresoriaus blokas su moderniu rotoriaus profiliu ir mažu apsisukimų skaičiumi užtikrina didelį suspausto oro kiekį ir puikų efektyvumą, ypač lyginant su stūmokliniais kompresoriais.










