ALMiG COMBI XP 22-500
Cena 12500 EUR (Bez PVN)Parametri
| Tips: | skrūves |
| Eļļošana: | eļļas |
| Piedziņa: | tiešā |
| Vadība: | frekvenču pārveidotājs |
| Motora efekt.: | IE4 |
| Jauda: | 22 kW |
| Max spiediens: | 13 bar |
| Min spiediens: | 5 bar |
| FAD (max.): | 236.40 Nm³/h, 3940 l/min at 8 bar |
| FAD (min.): | 43.2 Nm³/h, 720 l/min at 8 bar |
| Izvads: | 1″ |
| Trokšņa līmenis: | 70±3 dB(A) |
| Garums: | 1860 mm |
| Platums: | 740 mm |
| Augstums: | 1980 mm |
| Svars: | 810 kg |
COMBI XP
4in1 – kompresors, žāvētājs, resīveris, filtrācija
Jaunās paaudzes kompresors ar tiešo piedziņu
Atbilst IE4 motora energoefektivitātes klasei
Ļoti efektīva tiešā piedziņa bez pārneses zudumiem
Precīza spiediena regulēšana (5–13 bar)
Zemas apkopes izmaksas – tikai ik pēc 2000–4000 stundām
Brīvi izvēlams jaudas diapazons no 4 līdz 22 kW
Skrūves kompresoru sērija COMBI XP – ideāls risinājums efektīvai un uzticamai saspiestā gaisa padevei
Pārsniedz IE4 standartu par 8%
Stabils darbības sniegums jebkurā temperatūrā
Par 40% vieglāks nekā konkurenti
Kompakti izmēri
Garantēti sauss gaiss (rasas punkts 3–5 °C)



