ALMiG COMBI XP 22-500
Kaina 12500 EUR (Be PVM)Parametrai
| Tipas: | sraigtinis kompresorius |
| Tepimas: | alyva |
| Pavara: | tiesioginė |
| Valdymas: | kintamas greitis |
| Var. efekt.: | IE4 |
| Galia: | 22 kW |
| Max slėgis: | 13 bar |
| Min slėgis: | 5 bar |
| FAD (max): | 236.40 Nm³/h, 3940 l/min at 8 bar |
| FAD (min): | 43.2 Nm³/h, 720 l/min at 8 bar |
| Išėjimas: | 1″ |
| Triukšmo lyg: | 70±3 dB(A) |
| Ilgis: | 1860 mm |
| Plotis: | 740 mm |
| Aukštis: | 1980 mm |
| Svoris: | 810 kg |
COMBI XP
4in1 – kompresorius, sausintuvai, oro imtuvas, filtracija
Naujos kartos kompresorius su tiesiogine pavara
- Atitinka IE4 variklio energinio efektyvumo klasę
- Itin efektyvi tiesioginė pavara be perdavimo nuostolių
- Galimas tikslus slėgio reguliavimas (5–13 bar)
- Mažos priežiūros sąnaudos – tik kas 2000–4000 valandų
- Laisvai pasirenkama galia nuo 4 iki 22 kW
Sraigtinių kompresorių serija COMBI XP – idealus sprendimas efektyviam ir patikimam suspausto oro tiekimui
Viršija IE4 standartą 8 %
Pastovus našumas bet kokioje temperatūroje
40 % lengvesnis nei konkurentų analogai
Kompaktiški matmenys
Garantija sausam orui (rasos taškas 3–5 °C)



