SCR90EPM2-10 (63kW)
Cena EUR (Bez PVN)

EPM2 sērija – īpaši efektīva ar eļļu dzesējama IE4 pastāvīgā magnēta motora tehnoloģija ar 1:1 tiešo piedziņu. Lielāks gaisa padeves bloks nodrošina lielāku plūsmas jaudu salīdzinājumā ar standarta iekārtām. Izcili klusa darbība, mainīga ātruma dzesēšanas ventilators, kompakts izmērs, pilnkrāsu skārienekrāna kontrolieris, ātruma diapazons no 25% līdz 100%, par 30% lielāks dzesētājs un separators.
Parametri
| Tips: | skrūves kompresors |
| Eļļošana: | eļļa |
| Piedziņa: | tiešā |
| Vadība: | frekvenču pārveidotājs |
| Motora efekt.: | IE4 (IP65) |
| Jauda: | 63 kW |
| Max spiediens: | 10 bar |
| Min spiediens: | 4 bar |
| FAD (max): | 12 m³/min |
| FAD (min): | 4,8 m³/min |
| Izvads: | 2″ |
| Trokšņa līmenis: | 76±3 dB(A) |
| Garums: | 1900 mm |
| Platums: | 1350 mm |
| Augstums: | 1720 mm |
| Svars: | 1480 kg |
Kompresora priekšrocības
Pastāvīgā magnēta “Super Premium Efficiency” motors
Palielināta izmēra augstas efektivitātes gaisa bloks
Līdz pat 25 % lielāka gaisa padeve salīdzinājumā ar standarta kompresoriem
Zems rotācijas ātrums
Ar eļļu dzesēts IP65 motors
Bez gultņiem veidots motora dizains
Tiešā piedziņa 1:1
Plašs darba ātruma diapazons no 25 % līdz 100 %
Pilnībā mīkstā palaišana (Soft Start)
Zems trokšņa līmenis
Mainīga ātruma dzesēšanas ventilators
Par 30 % palielināts separators un dzesētājs
Krāsu skārienekrāns ar iebūvētu darba grafika plānošanu
Kompakti izmēri
Ērta piekļuve apkopei
Neatkarīga, optimāli regulēta dzesēšanas sistēma
SKF/ FAG gultņi












