SCR90EPM2-10 (63kW)
Kaina EUR (Be PVM)

EPM2 serija – itin aukšto efektyvumo alyva aušinama IE4 nuolatinio magneto variklio technologija su 1:1 tiesiogine pavara. Padidinto dydžio oro blokas užtikrina didesnį oro srautą, palyginti su standartinėmis mašinomis. Ypač tylus veikimas, kintamo greičio aušinimo ventiliatorius, kompaktiškas užimamas plotas, spalvotas jutiklinis valdiklis, greičio diapazonas nuo 25 % iki 100 %, 30 % padidintas aušintuvas ir separatorius.
Parametrai
| Tipas: | sraigtinis kompresorius |
| Tepimas: | alyva |
| Pavara: | tiesioginė |
| Valdymas: | kintamas greitis |
| Var. efekt.: | IE4 |
| Galia: | 63 kW (IP65) |
| Max slėgis: | 10 bar |
| Min slėgis: | 4 bar |
| FAD (max): | 12 m³/min |
| FAD (min): | 4.8 m³/min |
| Išėjimas: | 2″ |
| Triukšmo lyg.: | 76±3 dB(A) |
| Ilgis: | 1900 mm |
| Plotis: | 1350 mm |
| Aukštis: | 1720 mm |
| Svoris: | 1480 kg |
Kompresoriaus privalumai
Nuolatinio magneto „Super Premium Efficiency“ variklis
Padidinto dydžio, aukšto efektyvumo oro blokas
Iki 25 % didesnis oro srautas, palyginti su standartiniais kompresoriais
Mažas sukimosi greitis
Alyva aušinamas IP65 variklis
Be guolių sukurta variklio konstrukcija
Tiesioginė pavara 1:1
Platus darbinio greičio diapazonas nuo 25 % iki 100 %
Švelnus paleidimas („Soft Start“)
Žemas triukšmo lygis
Kintamo greičio aušinimo ventiliatorius
30 % padidintas separatorius ir aušintuvas
Spalvotas jutiklinis ekranas su integruota darbo planavimo funkcija
Kompaktiškas užimamas plotas
Lengva prieiga aptarnavimui
Nepriklausoma optimali aušinimo sistema
SKF / FAG guoliai












