SCR60APM-10 (45kW)
Cena EUR (Bez PVN)
APM sērija – augstas efektivitātes ar eļļu dzesēta IE4 pastāvīgā magnēta motora tehnoloģija ar 1:1 tiešo piedziņu, ar mainīga ātruma dzesēšanas ventilatoru (modeļiem virs 15 kW) maksimālai efektivitātei un samazinātam trokšņa līmenim.
Tagad pieejams ar darba spiedienu līdz 16 bar.
Parametri
| Tips: | skrūves kompresors |
| Eļļošana: | eļļa |
| Piedziņa: | tiešā |
| Vadība: | frekvenču pārveidotājs |
| Motora efekt.: | IE4 (IP65) |
| Jauda: | 45 kW |
| Max spiediens: | 10 bar |
| Min spiediens: | 4 bar |
| FAD (max): | 6.8 m³/min |
| FAD (min): | 2 m³/min |
| Izvads: | 1 1/2″ |
| Trokšņa līmenis: | 74±3 dB(A) |
| Garums: | 1380 mm |
| Platums: | 975 mm |
| Augstums: | 1350 mm |
| Svars: | 680 kg |
Kompresora priekšrocības
Pastāvīgā magnēta “Super Premium Efficiency” IE4 motors
Zems trokšņa līmenis ~68 dB
Maksimāls enerģijas ietaupījuma potenciāls
Ar eļļu dzesēts IP65 motors
Bez gultņiem veidots motora dizains
Tiešā piedziņa 1:1
Plašs darba ātruma diapazons
Kombinēts pēc-dzesētājs
Pilnībā mīkstā palaišana (Soft Start)
Vienkārša apkope un uzturēšana
7” intuitīvs krāsu skārienekrāns
Iebūvēta darba plānošana automātiskai ieslēgšanai un izslēgšanai pēc laika
Kompakts dizains
Automātiska restartēšanās pēc elektroapgādes pārtraukuma
Samazināts komponentu skaits
Izturīgas bezšuvju tērauda caurules
Unikāls LED statusa “luksofora” dizains












