SCR5.5APM
Kaina 2672 EUR (Be PVM)
Itin efektyvus naujos kartos SCR-APM Mini sraigtinis kompresorius su kintamo greičio valdymu per dažnio keitiklį žymiai sumažina tuščios eigos laiką ir užtikrina iki kelių dešimčių procentų energijos taupymą. Tiesioginė pavara be transmisijos nuostolių ir IE4 variklis su nuolatiniais magnetais garantuoja maksimalią darbo efektyvumą. Kompresorius valdomas per modernų elektroninį valdiklį IT7000 su 7 colių jutikliniu ekranu, leidžiantį stebėti darbo parametrus, nustatymus ir techninės priežiūros įspėjimus. Idealus sprendimas meistrams, dirbtuvėms ir mažoms įmonėms.
Parametrai
| Tipas: | sraigtinis kompresorius |
| Tepimas: | alyva |
| Pavara: | tiesioginė |
| Valdymas: | kintamas greitis |
| Var. efekt.: | IE4 |
| Galia: | 4ю7 kW |
| Max slėgis: | 10 bar |
| Min slėgis: | 4 bar |
| FAD (max): | 30,6 Nm³/h, 510 l/min |
| FAD (min): | 12,0 Nm³/h, 200 l/min |
| Išėjimas: | 1/2″ |
| Triukšmo lyg.: | 65±3 dB(A) |
| Ilgis: | 650 mm |
| Plotis: | 600 mm |
| Aukštis: | 860 mm |
| Svoris: | 180 kg |

Kintamo greičio valdymas
SCR-APM Mini serijos kompresoriai aprūpinti moderniais INOVANCE dažnio keitikliais. Ši pažangi valdymo sistema žymiai sumažina tuščios eigos laiką ir leidžia sutaupyti iki kelių dešimčių procentų energijos. Papildomas sąnaudų mažinimas pasiekiamas greitai sureguliuojant išėjimo slėgį ir valdymo slėgio diapazoną.
Elektroninis valdiklis IT7000
Nors SCR-APM Mini sraigtiniai kompresoriai yra mažiausia SCR programos produktų linija, jie aprūpinti moderniu elektroniniu valdikliu IT7000. Įrenginys turi intuityvų valdymą per 7 colių spalvotą jutiklinį ekraną ir siūlo platų naudingų funkcijų rinkinį kompresoriaus būsenai, darbo ir aptarnavimo parametrams bei pagrindiniams aliarmams stebėti.
Darbo būsenos indikacija
SCR-APM Mini serijos kompresoriai turi išmanų darbo būsenos indikatorių su stilingu priekinio skydelio apšvietimu. Šis praktiškas sprendimas leidžia vartotojui iš karto matyti, ar kompresorius dirba apkrovoje ir gamina suspaustą orą, ar jis sustabdytas / dirba be apkrovos.
Nėra perdavimo nuostolių
Dėl tiesioginio kompresoriaus bloko ir elektros variklio sujungimo, SCR-APM Mini dirba be energijos nuostolių transmisijoje. Skirtingai nuo kompresorių su diržine pavara, reduktoriais ar lanksčiomis movomis, ši konstrukcija taip pat nereikalauja jokios priežiūros.
Didelio efektyvumo IE4 varikliai
SCR-APM Mini serijoje naudojami alyva aušinami varikliai su nuolatiniais magnetais, kurie užtikrina išskirtinį efektyvumą, viršijantį IE4 klasės reikalavimus pagal IEC EN 60034 standartą.
Lėtaeigis kompresoriaus blokas
Aukštos kokybės, alyva tepamas, įmonėje gaminamas kompresoriaus blokas su moderniu rotoriaus profiliu ir mažu apsisukimų skaičiumi užtikrina didelį suspausto oro kiekį ir puikų efektyvumą, ypač lyginant su stūmokliniais kompresoriais.










