SCR30APM-16 (22kW)
Kaina EUR (Be PVM)

APM serija – naujausi energiją taupantys sraigtiniai kompresoriai su IE4 nuolatinės srovės magnetiniu varikliu, alyvos aušinimu, tiesiogine pavara 1:1 ir padidintu aušintuvu. Tylus darbas, platus darbo greičių diapazonas, įrengti naujausia aukštos raiškos jutiklinio ekrano valdikliu.
Parametrai
| Tipas: | sraigtinis kompresorius |
| Tepimas: | alyva |
| Pavara: | tiesioginė |
| Valdymas: | kintamas greitis |
| Var. efekt.: | IE4 |
| Galia: | 22 kW (IP65) |
| Max slėgis: | 16 bar |
| Min slėgis: | 4 bar |
| FAD (max): | 1.8 m³/min |
| FAD (min): | 1.3 m³/min |
| Išėjimas: | 1″ |
| Triukšmo lyg.: | 70±3 dB(A) |
| Ilgis: | 1180 mm |
| Plotis: | 800 mm |
| Aukštis: | 1110 mm |
| Svoris: | 360 kg |
Kompresoriaus privalumai:
Nuolatinio magneto „Super Premium Efficiency“ IE4 variklis
Žemas triukšmo lygis ~68 dB
Maksimalus energijos taupymo potencialas
Alyva aušinamas IP65 variklis
Be guolių sukurta variklio konstrukcija
Tiesioginė pavara 1:1
Platus darbinio greičio diapazonas
Kombinuotas galutinis aušintuvas
Visiškai švelnus paleidimas („Soft Start“)
Paprasta priežiūra ir aptarnavimas
7” intuityvus spalvotas jutiklinis ekranas
Integruotas darbo planavimas automatiniam įjungimui ir išjungimui pagal laiką
Kompaktiškas dizainas
Automatinis paleidimas iš naujo po elektros tiekimo sutrikimo
Sumažintas komponentų skaičius
Tvirti besiūliai plieniniai vamzdžiai
Unikalus LED būsenos „šviesoforo“ dizainas












