ContAir

Konteineri – mobilās kompresoru telpas

Transportēšanas ērtības

Pateicoties iekārtu montāžai standarta konteineros, tās ir iespējams transportēt ar jebkuru transporta veidu, kuram ir atbilstošas stiprināšanas iespējas.

Celtniecības un montāžas izmaksu ietaupījumi

Iekārtas tiek piegādātas pilnībā gatavas palaišanai. Nav nepieciešama kompresora kapitālās ēkas būvniecība, tāpat nav nepieciešami īpaši pamati – pietiek ar līdzenu virsmu, kas iztur paša konteinera svaru ar iekārtu. Pateicoties tam, nerodas izdevumi, kas saistīti ar būvniecību, projektēšanas un montāžas darbiem.

 
Universālās iespējas

Ir iespēja uzstādīt dažāda tipa un ražotāju kompresorus un gāzes sadalījuma iekārtas.

Papildaprīkojuma uzstādīšana

Pēc pasūtītāja prasībām konteinerā ir iespējams izvietot susinātājus, filtrācijas iekārtas, uztvērējus, iekārtas kondensāta savākšanai un attīrīšanai, kā arī cita veida aprīkojumu.

Pilnīga automatizācija

Pilnīga visu iekārtu darba automatizācija. Nav nepieciešama apkalpojošā personāla klātbūtne. Ventilācijas un apkures sistēma ar termostatiem, kurus var uzstādīt automātiskā režīmā, rada visus ekspluatācijas apstākļus, kas nepieciešami iekārtām apstākļos, kur apkārtējās vides temperatūra mainās no -40 °С līdz +40 °С.

 
Tehniskās apkalpošanas ērtības

Visas stacijas ir projektētas un izveidotas tā, lai būtu iespējams veikt tehnisko apkalpošanu un iekārtas remontu bez tās demontāžas no konteinera. Šim nolūkam ir paredzēta brīva pieeja katram no stacijas elementiem.

Zems trokšņa līmenis

Siltuma un trokšņa izolācija konteineros ir veikta, izmantojot īpašus nedegošus materiālus. Stacijas ir izgatavotas atbilstoši drošības prasībām, kā arī ņemot vērā ekoloģiskās prasības.

 
Pilnīga gatavība palaišanai

Stacijas tiek piegādātas ar pilnīgu iekārtas cauruļvadu apvadu, ieskaitot slēdzamo armatūru. Stacijās ir nodrošinātas visas sistēmas, kas nepieciešamas drošam un kvalitatīvam darbam. Gāzes stacijās papildu tiek uzstādītas gāzes analizētāja sistēmas un piespiedu ventilācija. Stacijas palaišanai ekspluatācijā ir nepieciešams tikai nodrošināt elektroenerģijas pieslēgumu un pieslēgt pneimatisko tīklu.