ALMiG aukstuma tipa žāvētāji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AUKSTUMA TIPA ŽĀVĒTĀJI ALM-RD

Priekšrocības:

  • Ātras palaišanas un reakcijas laiks ļauj īsā laikā sasniegt nepieciešamo saspiestā gaisa kvalitāti;
  • Iebūvēti  filtri;
  • R134a ir standarts visiem sērijas modeļiem;
  • Katrs žāvētājs ir īpaši izstrādāts, lai ņemtu vērā minimālo elektroenerģijas patēriņu pie vajadzīgās jaudas;
  • Labākās klases aukstumaģenta kompresori patērē mazāk enerģijas nekā konkurentu žāvētāji;
  • Zema spiediena kritums ietaupa enerģiju;
  • Spiediena relejs kontrolē kondensatora ventilatora dzinēju, lai taupītu enerģiju un uzturētu sistēmu darboties vajadzīgos ekspluatācijas apstākļos.

ALM-RD refrižeratoru žāvētāji ir ideāli piemēroti saspiesta gaisa žāvēšanai un tīrīšanai

ALMiG apzinās, cik svarīgi ir nodrošināt nepieciešamo saspiestā gaisa kvalitāti. Tāpēc mēs garantējam klientiem uzticamu tīra gaisa piegādi saviem procesiem.

Uzkarsēts saspiests gaiss pie izejas kompresora satur lielu daudzumu mitruma.  Tas noved pie ūdens uzkrāšanās caurulēs un pievienotajā iekārtā. Mitrums var izraisīt bojājumus un darbības traucējumus, kā arī ietekmēt saražoto produktu kvalitāti.
Lai no tā izvairītos, saspiestais gaiss jāiztukšo.

Refrižeratoru žāvētāju izmantošana

Pārtikas ražošana, pienotavas, alus darītavas, tīrs transports gaiss, ķīmiskās rūpnīcas, tīra gaisa un tīru materiālu tehnoloģijas, farmācijas rūpniecība, stelles, foto laboratorijas, krāsu smidzināšana, pulvera pārklājums, iepakojums, smilšu strūkliņu un / vai smalcināšanas, rūpnieciskās darbības, mikroshēmas, optika, un daudzi citi tirgi.

 

Dzesēšana ALM-RD sērijas žāvētājos

ALM-RD žāvētāji izmanto tikai videi draudzīgu R134a aukstumaģentu. Šis aukstumnesējs ir piemērots gan zemām, gan augstām temperatūrām.
R134a aukstumaģentam ir lieliskas termodinamiskās īpašības, un tas var darboties ļoti zemā spiedienā, salīdzinot ar citiem aukstumaģentiem. Tas, savukārt, palīdz palielināt dzīvi aukstumaģenta kompresoru.